Fallout London nie będzie zwykłą modyfikacją. W projekcie uczestniczą znani aktorzy głosowi

Fallout London

Już tylko dwa miesiące dzielą nas od wydania ogromnej modyfikacji do Fallout 4 nazwanej Fallout London. W ramach tego projektu, zamiast zwiedzać amerykańskie nuklearne pustkowia, trafimy do samej stolicy Wielkiej Brytanii. Projekt do tej pory zapowiadał się naprawdę dobrze, ale okazuje się, że może być jeszcze lepiej.

Fallout London doczeka się pełnoprawnego dubbingu

Fallout London — trailer ujawniający ostateczne kształty projektu

Modyfikacja Fallout London doczeka się dubbingu i to takiego z prawdziwego zdarzenia. W obsadzie tego projektu znalazło się kilka znanych twarzy, z czego wymienić można m.in. Annę Demetriou (Sophia w A Plague Tale Requiem) oraz Neila Newbona, który świetnie wcielił się w rolę Astariona w Baldur’s Gate 3.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Opublikowany przez autorów moda materiał ujawnia, że poza tą dwójką możemy spodziewać się jeszcze kilku znanych nazwisk, ale głównie z półświatka skupionego wokół serii Fallout i gier Bethesdy. Jednak już ta para aktorów może świadczyć o sporym rozmachu całego projektu. Dla bardziej wymagających graczy jest to bez wątpienia świetna wiadomość, bo całość doczeka się dzięki temu dodatkowej głębi.

Projekt Fallout London będzie naprawdę sporym modem, który poza wprowadzeniem mapy Londynu (a co za tym idzie dedykowanego wątku) znajdzie się kilka frakcji, masa nowych rzeczy do odkrycia oraz zadań do wykonania. Można nawet rzec, że mamy styczność z czymś porównywalnym do Kronik Myrthany.

Data wydania moda Fallout London zaplanowana jest na 23 kwietnia 2024 roku. Oznacza to, że wielu fanów serii od Bethesdy ma już teraz plany na Wielkanoc i wiedzą oni, że święta spędzą w postapokaliptycznym Londynie. Wy też wybieracie się na taką wycieczkę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube: Team FOLON

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.