Fallout New Vegas 2 nadchodzi? Zakulisowe informacje na Steam dają wielkie nadzieje na kontynuację

Fallout: New Vegas

Dla wielu osób kultowy status Fallout New Vegas jest wręcz niepodważalny i zapewne chętnie przyjęliby kontynuację tej cenionej produkcji. Okazuje się, że marzenia tego rodzaju nie muszą być wcale bezpodstawne, bo okazuje się, że Bethesda zaczęła kombinować przy steamowych plikach Fallouta 4. Czyżby szykowała się kontynuacja hitu z 2010 roku?

Aktualizacja bazy danych Fallout 4 rozbudza spekulacje dotyczące Fallout New Vegas 2

Fallout: New Vegas
Fallout New Vegas

Według informacji regularnie udostępnianych przez serwis Steam DB w bazie danych Fallouta 4 pojawiła się seria wpisów okraszonych tagami „newvegas2”. Deweloperzy mogą wprowadzać tego rodzaju zmiany przed dodaniem do gry nowej zawartości, ewentualnie przed rozpoczęciem beta-testów.

Sposób w jaki zostały one dodane do rejestrów, spowodował, że niektórzy gracze zaczęli spekulować, jakoby Bethesda planowała wydać Fallout New Vegas 2 (lub remaster pierwszej części) na silniku wykorzystywanym przez Fallout 4.

Warto zwrócić także uwagę, że wczoraj wszystkie informacje na temat tych wpisów zostały usunięte, bardzo możliwe, że Bethesda chciała w ten sposób uciąć wszelkie spekulacje, jednak nie do końca się im to udało.

Przeczytaj też: Najlepsze laptopy do pracy

Oczywiście takie zmiany niekoniecznie muszą zwiastować konkretne działania mające na celu stworzenie Fallout New Vegas 2. Niektórzy spekulują, że zwiastują one co najwyżej nowy pakiet Creation Club, który miałby nawiązywać stylistyką właśnie do produkcji wydanej w 2010 roku.

Jeszcze inni upatrują w tym powiązań z next-genową aktualizacją Fallouta 4, która trafić ma na konsole oraz PC jeszcze w tym roku. Jak jest naprawdę? Miejmy nadzieję, że dowiemy się niebawem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.