Oto modyfikacja do Fallout New Vegas, która przywraca do gry usuniętą przez twórców zawartość

Fallout New Vegas

Od premiery Fallout New Vegas minie w tym roku 12 lat. Przez cały ten czas gra zebrała rzeszę fanów na całym świecie, czego dowodem mogą być liczne modyfikacje. Niektóre urozmaicają rozgrywkę, inne na przykład przywracają to, co Obsidian Entertainment usunął ze swojej produkcji. LD’s Improved Vegas zalicza się do tej drugiej kategorii i trzeba przyznać, że robi wrażenie!

REKLAMA

Mod LD’s Improved Vegas nadaje realizmu mapie w Fallout New Vegas poprzez dodanie usuniętej zawartości

Modyfikacja LD’s Improved Vegas autorstwa LDTheCourier dodaje do Fallout New Vegas szereg detali, usuniętych z pierwotnej wersji gry. Wprowadza ona między innymi nowy zestaw ruchów dla niektórych NPC-ów, dzięki czemu nie stoją oni cały czas w miejscu, a na przykład kładą się spać, czy urządzają sobie przechadzki po okolicy. Ponadto mod przywraca (lub dodaje) postacie niezależne, które nie znalazły się w podstawowej wersji Fallout New Vegas.

Najciekawszym elementem zdaje się odtworzenie wyciętego na etapie produkcji miasta Underpass, które zostało przez autora zaaranżowane według własnej wizji. Oczywiście nie są to jedyne poprawki naniesione przez tę modyfikację, pełna lista zmian wprowadzanych przez LD’s Improved Vegas dostępna jest pod tym linkiem (moda pobierzemy również z tego miejsca).

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

W planach autora są jeszcze plany dodania tras karawan z Mojave do Primm i Goodsprings, które co ciekawe, istnieją w kodzie gry, lecz nie zostały ukończone. Twórca modyfikacji zastrzega przy tym, że jest ona cały czas w fazie rozwoju i zachęca do współpracy przy wyłapywaniu błędów.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!