Tajemniczy numer telefonu z serialu Fallout. Nadchodzi zwiastun drugiego sezonu lub nowa gra?

Fallout 76 serial Fallout

W świecie Fallouta dużo się ostatnio dzieje. Niedawno wydany serial okazał się naprawdę strzałem w dziesiątkę. Tymczasem występujący w nim easter egg daje do myślenia, że być może wkrótce doczekamy się zwiastuna jego kolejnego sezonu albo następnej gry z serii.

Numer telefonu z serialu Fallout skrycie zapowiedział coś związanego z serią?

Fallout – zwiastun

Serial Fallout został już pewnie obejrzany przez każdego fana serii. W jego szóstym odcinku bardziej uważni widzowie na pewno zauważyli numer telefonu do odpowiedzialnej za stworzenie krypt firmy Valt-Tec.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co się więc stanie, gdy wyślemy SMS-a pod numer 001-213-258-2858? Otóż przedstawiciele firmy odpowiedzą nam, że następny wolny termin przypada za 33 tygodnie.

Oczywiście może to być po prostu odniesienie do Krypty 33, z której pochodzi główna bohaterka serialu – Lucy. Niemniej niektórzy dopatrują się w tym potencjalnej zapowiedzi, która przypadnie na listopad.

Być może więc dowiemy się wtedy czegoś więcej na temat drugiego sezonu produkcji. Nie byłoby to dziwne jeśli weźmiemy pod uwagę, że ten został już w zasadzie potwierdzony przez jej twórców. Dlatego też czekamy już tylko na oficjalne „przyklepanie” sprawy przez Amazon.

Z drugiej strony wcale nie można wykluczyć zapowiedzi potencjalnej gry. Może chodzić o całkowicie nową część serii, albo też remastery poprzednich odsłon, takich jak Fallout 3 czy New Vegas. Warto zaznaczyć, że ponadto to właśnie w listopadzie debiutował Fallout 4 i 76.

Przypominamy jednak, że na razie to wyłącznie spekulacje. Zobaczymy, co wydarzy się za kilka miesięcy.

Na koniec mamy tylko jedną uwagę dla osób, które chciałyby się dodzwonić pod wyżej podany numer. Oczywiście najpierw należy zwrócić uwagę na naliczane koszta, co naturalnie dotyczy również wysłania wiadomości tekstowej.

Z kolei wykonanie połączenia i dodzwonienie się do Valt-Tec zwyczajnie poskutkuje usłyszeniem długiego, 18-sekundowego krzyku. I to w zasadzie tyle, bo nie dowiemy się z tego niczego więcej.

Źródło: Rock Paper Shotgun

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.