Far Cry 6 w wersji GOTY? Poszlaka w Xbox Store sugeruje debiut nowej wersji gry

Far Cry 6

Trzeba przyznać, że Far Cry 6 to bardzo porządna produkcja, która na pewno przyciągnęła pewną grupę graczy, jednak nie można powiedzieć, by zawojowała ona rynek. Wygląda na to, że Ubisoft trochę inaczej patrzy na swoje najnowsze dziecko i może planować w przyszłości wydanie edycji Game of the Year. Znany insider zabrał głos.

Far Cry 6 Game of The Year w nadchodzących planach Ubisoftu?

Far Cry® 6 Game of the Year Upgrade Pass | XBOX pic.twitter.com/e0sneIhMn1

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) September 27, 2022

Far Cry® 6 Game of the Year Upgrade Pass | XBOX pic.twitter.com/e0sneIhMn1

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) September 27, 2022

Popularny insider Aggiornamenti Lumia, który znany jest z wielu przecieków dotyczących Xboxa, udostępnił dziś grafikę sugerującą jakoby Ubisoft, planował wypuścić na rynek ulepszenie Far Cry 6 o tytule „Game of the Year Upgrade Pass”. Obraz ten znaleziony został w bazie danych Xbox Store – można na nim zauważyć, że pakiet będzie zawierał przepustkę sezonową, coś, co określane jest jako „Ultimate Pack” oraz prawdopodobnie nowe DLC.

Przeczytaj też: Komendy do Minecraft

Trzeba przyznać, że jest to dość ciekawa informacja, lecz nadal trzeba pamiętać, że na ten moment nie można tego w żaden sposób potwierdzić. Z drugiej strony przecieki udostępniane przez rzeczonego insidera bardzo często się sprawdzają, więc jest szansa, że i tym razem informacja zostanie potwierdzona. Warto tu zaznaczyć, że jeżeli Ubisoft rzeczywiście planuje wydanie takowego ulepszenia podstawowej wersji gry, to najprawdopodobniej na rynek trafi też Far Cry 6 GOTY, zawierające od razu „podstawkę” i wszystkie dodatki.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.