Far Cry 6: Lost Between Worlds przeniesie nas do irracjonalnych światów! Ubisoft przedstawia samodzielne DLC

far cry 6 zagubienie między światami

Ubisoft przedstawił nam nowy dodatek do Far Cry 6 zatytułowany Zagubienie Między Światami, który przeniesie Dani Rojas do innych rzeczywistości. Tam czekają na nas wymagające wyzwania w odmiennych lokacjach. Całość okraszona jest paranormalno-surrealistycznym sosem.

Ubisoft ujawnił kuriozalny dodatek do Far Cry 6 pt. Lost Between Worlds

Zwiastun Far Cry 6: Lost Between Worlds

Ubisoft zapowiedział nowy dodatek do Far Cry 6 zatytułowany Zagubienie Między Światami (ang. Lost Between Worlds). Protagonistka (lub protagonista) Dani Rojas trafi do miejsc nie z tego świata i spróbuje wrócić do domu, przechodząc przez międzywymiarowe szczeliny oraz 15 morderczych prób w zupełnie innych rzeczywistościach. Co istotne, twórcy chwalą się możliwością „wyboru ścieżki”, jaką podąży postać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Każda lokacja zaoferuje unikalny, surrealistyczny design oraz garść nowych krystalicznych przeciwników, których pokonamy za pomocą cichych akcji, odpowiedniej strategii, a także świeżych pukawek. Twórcy dają nam również przewodnika o imieniu Fai, której zadaniem będzie pokierowanie nas w tym dziwnym świecie.

Zobacz też: Tuner do telewizji naziemnej – najlepsze modele

Premiera Far Cry 6: Lost Between Worlds odbędzie się 6 grudnia 2022 na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 oraz PC przez platformy Ubisoft Connect i Epic Games Store. Rozszerzenie będzie samodzielnym dodatkiem, możliwym do kupienia za 79,90 zł, dostępnym też jako element przepustki sezonowej do Far Cry 6. Również subskrybenci Ubisoft+ otrzymają to DLC po premierze.

O autorze
Szymon Greloch
Autor

Nerd pełną gębą. Uwielbia strategie i gry sieciowe, w szczególności MOBA. Od małego przykuty do komputera, spędził przy pierwszym Down of War i Gothicach większość młodości. Do dzisiaj czeka na dobrą grę o Custodes z Warhammera 40k. Wcześniej mocno związany z HotSem, dzisiaj delektuje się pełnią gamingu. W wolnych chwilach pomaga przy organizacji wydarzeń masowych związanych z fantastyką.

Liczba wpisów: 112 (w redakcji od 25.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.