Far Cry 6: Lost Between Worlds przeniesie nas do irracjonalnych światów! Ubisoft przedstawia samodzielne DLC

far cry 6 zagubienie między światami

Ubisoft przedstawił nam nowy dodatek do Far Cry 6 zatytułowany Zagubienie Między Światami, który przeniesie Dani Rojas do innych rzeczywistości. Tam czekają na nas wymagające wyzwania w odmiennych lokacjach. Całość okraszona jest paranormalno-surrealistycznym sosem.

Ubisoft ujawnił kuriozalny dodatek do Far Cry 6 pt. Lost Between Worlds

Zwiastun Far Cry 6: Lost Between Worlds

Ubisoft zapowiedział nowy dodatek do Far Cry 6 zatytułowany Zagubienie Między Światami (ang. Lost Between Worlds). Protagonistka (lub protagonista) Dani Rojas trafi do miejsc nie z tego świata i spróbuje wrócić do domu, przechodząc przez międzywymiarowe szczeliny oraz 15 morderczych prób w zupełnie innych rzeczywistościach. Co istotne, twórcy chwalą się możliwością „wyboru ścieżki”, jaką podąży postać.

Każda lokacja zaoferuje unikalny, surrealistyczny design oraz garść nowych krystalicznych przeciwników, których pokonamy za pomocą cichych akcji, odpowiedniej strategii, a także świeżych pukawek. Twórcy dają nam również przewodnika o imieniu Fai, której zadaniem będzie pokierowanie nas w tym dziwnym świecie.

Zobacz też: Tuner do telewizji naziemnej – najlepsze modele

Premiera Far Cry 6: Lost Between Worlds odbędzie się 6 grudnia 2022 na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 oraz PC przez platformy Ubisoft Connect i Epic Games Store. Rozszerzenie będzie samodzielnym dodatkiem, możliwym do kupienia za 79,90 zł, dostępnym też jako element przepustki sezonowej do Far Cry 6. Również subskrybenci Ubisoft+ otrzymają to DLC po premierze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z