Farming Simulator 19 pojawi się w Xbox Game Pass? Wszystko na to wskazuje

Farming Simulator 19

Biblioteka Xbox Game Pass stale się rozrasta i wygląda na to, że już niedługo wzbogaci ją kolejna lubiana gra. Mowa o Farming Simulator 19, czyli produkcji, która jest już reklamowana jako dostępna w Game Passie, mimo że jak na razie próżno jej szukać w abonamencie Microsoftu. To dość dziwna sytuacja, która może zwiastować, że gra rzeczywiście wkrótce pojawi się w usłudze.

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Farming Simulator 19 w Xbox Game Pass – co wiemy?

Kilku graczy zauważyło, że Farming Simulator 19 jest reklamowany jako dostępny w usłudze Xbox Game Pass, mimo że w rzeczywistości gry nie ma w abonamencie. To z kolei wskazuje, że miała ona trafić do subskrypcji, ale z jakiegoś powodu do tego nie doszło.

Niewykluczone więc, że premiera Farming Simulator 19 w Xbox Game Pass została przesunięta na późniejszy termin. To oczywiście tylko domysły, choć trzeba uczciwie przyznać, że jest niewielka szansa, by cała sytuacja była wynikiem zwykłego błędu. W grudniu zeszłego roku Game Passa opuścił Farming Simulator 17, a na listopad zaplanowano premierę Farming Simulator 22. Pojawienie się kolejnej odsłony lubianej serii w usłudze Microsoftu miałoby więc spory sens.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia