FC 24 – UEFA Euro 2024 zapowiedziane! EA ogłasza tryb turnieju oraz rozda darmowe karty Ultimate Team

EA Sports FC 24 UEFA Euro 2024

Euro 2024 zbliża się wielkimi krokami. Dlatego też EA nie zasypia gruszek w popiele i już zapowiedziało nową aktualizację, która wprowadzi tryb tego turnieju do FC 24. Update będzie rzecz jasna darmowy.

EA Sports FC 24 – aktualizacja UEFA Euro 2024 zapowiedziana

EA Sports FC 24 – zwiastun aktualizacji Euro 2024

Polscy kibice wciąż nie wiedzą, czy nasza drużyna zagra na Euro 2024. Niemniej turniej odbędzie się już w czerwcu przyszłego roku, dlatego przyszedł już czas na zapowiedź aktualizacji, która doda go do EA Sports FC 24.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najważniejszą kwestią jest fakt, że uaktualnienie będzie darmowe dla wszystkich posiadaczy gry. Euro 2024 trafi do EA Sports FC 24, EA Sports FC Mobile i EA Sports FC Online latem 2024 roku, zapewne jeszcze przed rozpoczęciem mistrzostw.

Jeżeli chodzi o platformy standardowej wersji tego tytułu, nowy tryb pojawi się na PC, PS4, PS5, Nintendo Switch, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S. To jednak nie koniec pozytywnych wieści.

EA zapowiedziało jeszcze, że każdy, kto uruchomi FC 24 do 16 stycznia 2024 roku, otrzyma darmową kartę „jednej z największych gwiazd europejskiego futbolu” do trybu Ultimate Team. Od 18 grudnia do naszego składu dodamy bez żadnych kosztów jednego z następujących piłkarzy:

  • Jack Grealish (Anglia)
  • Ousmane Dembélé (Francja)
  • Federico Chiesa (Włochy)
  • Florian Wirtz (Niemcy)
  • Virgil Van Djik (Holandia)
  • Alvaro Morata (Hiszpania)

Zobacz też: Smartfon do 2000 zł

Nie pozostaje nam więc już nic innego, niż tylko czekać na wdrożenie omawianej aktualizacji. A jeśli ktoś nie ma jeszcze swojego egzemplarza gry, teraz może go kupić w całkiem niezłej cenie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.