Kolejny wielki klasyk PlayStation zostanie wydany na nowoczesnych platformach! Xbox znów pominięty

PlayStation logo

Limited Run Games powoli już słynie z ponownego wydawania klasycznych gier. Nie inaczej jest także w tym przypadku. Tym razem padło na Fear Effect z PlayStation.

Fear Effect zapowiedziane na PC, PS4, PS5 i Nintendo Switch

Zwiastun Fear Effect

Fear Effect to przygodowa gra akcyjna, która pierwotnie pojawiła się na rynku w 2000 roku. Za jej stworzenie odpowiadało wtedy Kronos Digital Entertainment.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Teraz klasyk pierwszego PlayStation powróci za sprawą Limited Run Games. Firma potwierdziła, że ponowne wydanie Fear Effect trafi na PC, PS4, PS5 i Nintendo Switch. Xbox został w tym wszystkim pominięty.

Niestety nie znamy jeszcze daty premiery gry. Wiemy jednak, że zadebiutuje ona w 2025 roku.

W międzyczasie gracze będą mogli sprawdzić reedycję innego klasyka, jakim jest Clock Tower. Jego remaster z podtytułem Rewind zostanie wydany na PC, PS4, PS5, Nintendo Switch i Xboxy Series X|S w listopadzie 2024 roku.

Źródło: Gematsu

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.