FUT Momenty to nowy tryb gry w FIFA 23. Ma to być odskocznia od klasycznej rozgrywki

FIFA 23 Ultimate Team FUT Momenty

Do premiery FIFY 23 pozostało naprawdę niewiele czasu, a o samej produkcji mówiło się ostatnio dużo w kontekście przedpremierowych wpadek. Głośnym echem odbiła się ostatnia sytuacja, kiedy w wyniku błędu część graczy otrzymała dostęp do gry na miesiąc przed jej premierą. Jeden z najpopularniejszych polskich kanałów na YouTube poświęcony serii FIFA udostępnił dziś bardzo ciekawy materiał, który obrazuje, jak prezentuje się jeden z nowych trybów gry, który zagości w najnowszej odsłonie „kopanki” od Electronic Arts.

REKLAMA

FUT Momenty to świeże spojrzenie na tryb jednoosobowy w FIFA 23 Ultimate Team

Materiał Kartomanii na temat FUT Momenty

Popularny polski YouTuber DonnManu z kanału Kartomania udostępnił dziś materiał ukazujący założenia nowego, jednoosobowego trybu w FIFIE 23, czyli FUT Momenty. Gameplay w tym module nie będzie opierać się wyłącznie na rozgrywaniu całego meczu, a na przykład na „odgrywaniu” pewnych momentów z historii piłki nożnej. Niektóre zadania będą dość oczywiste jak chociażby wyrównanie wyniku, mając na to określony czas, ale zdarzać się będą też takie jak przykładowo strzelenie gola bramkarzem. Część wyzwań będzie dodatkowo zawierać elementy zagadkowe i gracze będą musieli domyślać się o jakiego piłkarza, klub lub narodowość chodzi.

Za wykonywanie tych zadań gracze otrzymywać będą zupełnie nową walutę — gwiazdki — które będzie można wymieniać w specjalnym sklepie na wymienne paczki. W ramach pojawiających się co jakiś czas specjalnych wyzwań nagrody w nim będą stale aktualizowane.

Przeczytaj też: Jaki procesor do gier kupić?

Trzeba przyznać, że FUT Momenty zapowiada się naprawdę ciekawie i dla wielu graczy będą zapewne odskocznią od klasycznych trybów gry. DonnManu zapowiedział także, że w najbliższym czasie na kanale pojawi się więcej, autoryzowanych przez EA, informacji. Na koniec przypominamy, że FIFA 23 zadebiutuje 30 września 2022 roku (posiadacze edycji Ultimate będą mieli dostęp do gry już 27 września) na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

REKLAMA

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!