Daty FIFA 23 Team of The Season 2023 ujawnione? Przeciek zdradza, kiedy rozpocznie się głosowanie

FIFA 23

Team of The Season, czyli drużyna sezonu to wydarzenie w FIFA Ultimate Team, które wyróżnia najlepszych zawodników za cały sezon. Fani piłki nożnej głosują i wybierają graczy z poszczególnych lig, którzy zasłużyli na to wyróżnienie. Popularny portal ujawnia, kiedy rozpocznie się głosowanie.

Team of The Season FIFA 23 – znamy daty głosowania

FIFA 23
FIFA 23, Kylian Mbappe

Co roku od FIFA Ultimate Team 12 odbywa się głosowanie na najlepszych piłkarzy sezonu z Europy i reszty świata. W tym wydarzeniu gra udostępnia ponad 15 składów, a gracze mają możliwość zdobycia wyjątkowych kart przygotowanych specjalnie na tę okazję.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Insider Gaming nie podaje, ile drużyn będzie w tej kampanii. Informuje natomiast, że głosowanie rozpocznie się od zawodników z angielskiej Premier League już 18 kwietnia 2023 roku. Prawdopodobnie następne wybory na piłkarzy sezonu będą się pojawiały co wtorek i piątek.

Daty premier TOTS FIFA 23:

  • Premier League – 18 kwietnia 2023,
  • Nieznana liga – 21 kwietnia 2023,
  • Bundesliga – 25 kwietnia 2023,
  • Drużyna Społeczności – 28 kwietnia 2023,
  • LaLiga – 2 maja 2023,
  • Nieznana liga – 5 maja 2023.

Źródło informuje, że daty pozostałych lig nie zostały jeszcze wybrane. Patrząc na TOTSy 2022 można się domyślać, że 21 kwietnia będziemy mogli wybierać piłkarzy sezonu EFL (druga liga angielska), a 5 maja — Saudi Pro League (pierwsza liga Arabii Saudyjskiej).

Zobacz też: Najlepsze monitory do 1000 zł

Oczywiście nie są to jeszcze oficjalne daty. Fanom serii pozostaje czekać na ich potwierdzenie. Czekacie na wydarzenie Team of The Season?

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.