FIFA 23 Ultimate Edition za 29 groszy! Epic Games uhonoruje zamówienia graczy, którzy wykorzystali okazję

FIFA 23

FIFA 23 zbliża się wielkimi krokami, bo gra zadebiutuje już 30 września. Zamówienia przedpremierowe można składać już od niecałego miesiąca, a jak się okazuje — niektórym graczom mocno się poszczęściło. Swojego czasu w Epic Games Store widniał błąd, który pozwalał zakupić najdroższą edycję FIFY 23 (Ultimate Edition) za równowartość 29 groszy. Pomyłka została szybko skorygowana, jednak zamówienia nie zostaną anulowane — Epic Games uhonoruje zakupy graczy.

FIFA 23 Ultimate Edition za 29 groszy, czyli błąd w Epic Games Store i wzorowa postawa firmy

FIFA 23 błąd Epic Games Store wiadomość do graczy
Wiadomość wysłana przez Epic Games Store dla osób, które kupiły FIFĘ 23 Ultimate Edition za 29 groszy

W momencie startu preorderów FIFY 23 na Epic Games Store wersję Ultimate Edition można było kupić za 5 rupii indyjskich, co aktualnie przekłada się na 29 groszy. Niektórym graczom udało się skorzystać z okazji, ale większość z nich zapewne liczyła się z tym, że zamówienia zostaną anulowane. Nic bardziej mylnego — w rozesłanych do szczęśliwców mailach Epic Games Store poinformowało, że zakupy zostaną uhonorowane i osoby, które zdążyły skorzystać z pomyłki EA, nie będą musiały dopłacać ani grosza. Warto przypomnieć, że w Polsce FIFA 23 Ultimate Edition na PC kosztuje 399,99 zł.

Przeczytaj też: Czy gry z PS4 działają na PS5

Nie wiadomo, jak wielu osobom udało się kupić grę w „pomylonej” cenie, jednak nie ulega wątpliwości, że postawa Epic Games Store, jak i EA jest w tym przypadku wzorowa. Biorąc pod uwagę przychody obu firm, raczej nie będzie to dla nich przesadnie kosztowny błąd, a szacunek w oczach graczy zostanie na długo.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.