Electronic Arts potwierdza nowości w FIFA 23 Ultimate Team

FIFA 23

Do premiery FIFY 23 pozostało niewiele ponad miesiąc. Jak co roku Electronic Arts jeszcze przed premierą zdradza graczom najciekawsze innowacje, które trafią do ich najpopularniejszej gry piłkarskiej. Tym razem przedstawiono informacje na temat Ultimate Team.

REKLAMA

Nowości w FIFA 23 Ultimate Team — nowa odsłona zgrania zespołu

Zapowiedź nowości w FIFA Ultimate Team

Zgodnie z zapowiedziami twórców w najnowszej odsłonie FIFY będziemy mieli styczność z zupełnie nowym podejściem do kwestii zgrania swojej drużyny. Obecne od kilku lat linie zgrania zostaną zastąpione czymś, co można nazwać „wzajemną chemią” pomiędzy zawodnikami. Dzięki temu poszczególni piłkarze nie będą musieli być ze sobą połączeni bezpośrednio w celu uzyskania premii do statystyk. Takie rozwiązanie ma zapewnić przede wszystkim większą elastyczność w budowaniu swojej wymarzonej drużyny i urozmaicić popularne składy o zawodników z bardziej egzotycznych lig.

Poza tym ogłoszono, że podobnie jak w innych trybach gry, w Ultimate Team będzie działać funkcja corssplay, ale tylko w obrębie tej samej generacji. Oznacza to, że na przykład gracze z PlayStation 5 będą mogli rywalizować z przeciwnikami z Xbox Series X i S. Niestety posiadacze PC oraz Nintendo Switch muszą obejść się smakiem, w ich przypadku takiej funkcji nie będzie.

Przeczytaj też: Jakie słuchawki do PS5 kupić?

FIFA 23 zadebiutuje 26 września 2022 roku. Gra trafi na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5 i Nintendo Switch. Wszyscy chętni mogą zamówić tytuł w preorderze. Czekacie na kolejną odsłonę kopanki od EA? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać