FIFA 23 za darmo przez 10 godzin – można już grać! Wystarczy Game Pass lub EA Play

FIFA 23

FIFA 23 to jedna z najgorętszych premier tego roku. Gra trafi na sklepowe półki 30 września, jednak subskrybenci PC Game Pass, Xbox Game Pass Ultimate oraz EA Play mogą już testować ją za darmo przez całe 10 godzin. To samo tyczy się osób, które nabyły wersję Ultimate.

Trial FIFA 23 za darmo przez 10 godzin dzięki PC Game Pass, Xbox Game Pass Ultimate i EA Play

Zwiastun FIFA 23

Osoby, które zakupiły edycję Ultimate FIFY 23 mają już dostęp do pełnej wersji gry bez ograniczeń czasowych. Natomiast abonenci usług PC Game Pass, Xbox Game Pass Ultimate oraz EA Play mogą teraz rozpoczynać zabawę w 10-godzinnym trialu. Mówiąc prościej, FIFA 23 za darmo jest już dostępna dla wszystkich, którzy opłacają dowolną z wymienionych subskrypcji.

Aby rozpocząć rozgrywkę na Xboxie, wystarczy odszukać FIFĘ 23 w wersji na Xbox One lub Xbox Series X|S w konsolowym Xbox Store i wcisnąć przycisk „Bezpłatna wersja próbna”. Wówczas gra zostanie pobrana, a my będziemy mogli odpalić ją na swoim Xboxie i grać w nią przez 10 godzin.

Posiadacze konsol PlayStation z aktywnym abonamentem EA Play mogą grać od wczoraj. W PS Store wystarczy wyszukać edycję standardową FIFY 23, po czym kliknąć przycisk z logiem EA Play i napisem „Wczesny dostęp”. Gracze pecetowi również mogą już wybiec na wirtualne boisko, jeżeli oczywiście subskrybują EA Play, PC Game Pass albo Xbox Game Pass Ultimate. Na komputerach cały proces pobierania FIFY 23 za darmo na 10 godzin rozpoczyna się w aplikacji EA Desktop.

Przeczytaj też: FIFA 23 dostępna w super promocji na Xboxa i PC. Edycja standardowa dostępna od ~ 210 zł, Ultimate za ~ 325 zł!

Pod koniec przypominamy, że premiera pełnej wersji FIFY 23 odbędzie się 30 września 2022 roku. Gra trafi wówczas na PC, Xboxa One, Xbox Series X|S, PS4 i PS5. W późniejszym czasie produkcja zadebiutuje również na konsoli Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.