Final Fantasy 7 w końcu trafi na Xboxy? „Zieloni” czekają na exclusive’a PlayStation już prawie 4 lata

Final Fantasy VII Remake Intergrade

Remake Final Fantasy 7 pojawił się na PS4 w 2020 roku. Później zadebiutował też na PS5 i PC, ale nadal brakuje jego Xboxowej wersji. Ostatnia plotka donosi, że wkrótce może się to zmienić.

Final Fantasy 7 Remake zostanie wydany na Xboxach?

Jez Corden to popularny dziennikarz, który jest dobrze poinformowany jeśli chodzi o Xboxa i generalnie Microsoft. W ostatnim odcinku podcastu Xbox Two zdradził on nam ciekawą informację na temat wydania Final Fantasy 7 na konsolach „Zielonych”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mam wstępne dowody na to, że toczą się dyskusje o wydaniu Final Fantasy 7 na Xboxach.

Jez Corden

W podcaście wspomniano także, że pewną przeszkodą w publicznym omawianiu wersji FF7 na Xboxach jest zbliżająca się premiera Final Fantasy 7 Rebirth na PS5. Wobec tej sytuacji jasne jest, że nikt nie chce teraz podjąć tego tematu.

Niemniej dziennikarz wierzy, że Final Fantasy 7 Remake w końcu zadebiutuje na platformie Microsoftu. Zapewne liczy na to też wielu fanów serii, którzy oczekują na wydanie gry na Xboxach już od niemal 4 lat.

Źródło: Pure Xbox, Xbox Two Podcast, Twitter / Idle Sloth

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.