Final Fantasy VII Rebirth z datą premiery! Epicki trailer oraz nowe szczegóły na temat gry

Final Fantasy VII Rebirth

Jedną z ciekawszych premier, na którą czeka wielu fanów PlayStation jest bez wątpienia Final Fantasy VII Rebith. Nowa część przygód Clouda Strife’a zapowiadana była od pewnego czasu, a ostatnie doniesienia wskazywały, że produkcja ta zadebiutuje już w 2024 roku. Podczas wczorajszego State of Play otrzymaliśmy nie tylko oficjalne potwierdzenie daty premiery, ale także nowe szczegóły na temat tej pozycji.

Final Fantasy VII Rebirth z datą premiery oraz masą dodatkowych informacji na temat gry

Final Fantasy VII Rebirth — trailer

Najważniejszą informacją będzie oczywiście data premiery Final Fantasy VII Rebirth, która zaplanowana została dokładnie na 29 lutego 2024 roku. Przy tej okazji otrzymaliśmy kolejny zwiastun prezentujący, jak Square Enix widzi odświeżone przygody Clouda oraz ekipy jego kompanów.

Trzeba przyznać, że cały materiał prezentuje się wyjątkowo efektownie, zwłaszcza podczas starć, które zaprojektowano na wzór poprzedniej odsłony. Jednocześnie zapowiada on szereg ciekawych aktywności jak np. wyścigi czy minigry. Według reżysera gry — Naokiego Hamaguchiego — poznanie całej przygody oraz dodatkowych aktywności powinno zająć około 100 godzin.

Final Fantasy VII Rebirth
Final Fantasy VII Rebirth

Warto też wspomnieć, że osoby, które nie będą miały okazji poznać pierwszej części przygód Clouda przed premierą Final Fantasy VII Rebirth nie muszą się martwić. Według producenta gry będzie można to traktować jako w pełni samodzielną przygodę. Dla osób zaznajomionych z poprzednią odsłoną będzie to zaś świetna okazja na dogłębne poznanie i zrozumienie wielu wydarzeń, które pojawią się podczas rozgrywki.

Final Fantasy VII Rebirth można ogrywać samodzielnie, jako samodzielną przygodę, w której drużyna opuszcza Midgar i wyrusza na eksplorację rozległego świata. Jednak dla tych, którzy chcą pogłębić zrozumienie historii, dostępne będzie także podsumowanie poprzedniej gry.

Yoshinori Kitase

A co z osobami, które zechcą zakupić od razu obie przygody Clouda? Square Enix oraz Sony zaoferowało ciekawą promocję przy okazji preorderowych zamówień. Otóż zestaw w którym kupić można Final Fantasy VII Remake oraz Final Fantasy VII Rebirth można zakupić za 339 zł. Oznacza to, że w cenie jednej pełnoprawnej produkcji AAA otrzymamy dwie wysokiej jakości gry.

Oferta ta jednak jest ograniczona czasowo i trwa tylko do 28 lutego 202 roku do godziny 23:59. Regularna cena za taki Twin Pack wyceniona została na kwotę 429 zł. Osoby, które lubią najbogatsze wersje wydawanych gier mogą zdecydować się na Digital Deluxe Twin Pack, jednak za to trzeba będzie zapłacić 529 zł.

Przeczytaj też: Telefon do 500 zł

Kup Final Fantasy VII Rebirth

Wychodzi więc na to, że posiadacze sprzętów od Sony doczeka się kolejnej świetnie wyglądającej produkcji, która może przyciągnąć na naprawdę długie godziny. Stety-niestety Final Fantasy VII Rebirth pierwotnie zadebiutuje wyłącznie na konsolach PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.