Demo Final Fantasy VII Rebirth rozbudowane. Square-Enix podgrzewa atmosferę przed premierą pełnej wersji

Final Fantasy VII Rebirth

Premiera drugiej części odświeżonego Final Fantasy VII już za nieco ponad tydzień. Tymczasem Square-Enix, aby zachęcić do kupna pełnej wersji, postanowiło powiększyć zawartość dema swojego dzieła. Gracze mogą teraz sprawdzić naprawdę spory fragment wyczekiwanej produkcji.

Powiększone demo Final Fantasy VII Rebirth jest już dostępne do sprawdzenia

W rozbudowanym demie FFVII Rebirth gracze mają okazję zwiedzić otwarty obszar w pobliżu Junon, gdzie znajdą zawartość przygotowaną specjalnie z myślą o wersji demonstracyjnej. Square-Enix ewidentnie wydaje się być pewne jakości swojego dzieła, skoro tak chętnie dzieli się jego zawartością z graczami jeszcze przed premierą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto dodać, że demo zostało także usprawnione pod kątem technicznym. Ulepszony bowiem został tryb wydajności działający w 60 klatkach na sekundę, który początkowo spotkał się z krytyką graczy ze względu na duże różnice w grafice względem trybu jakości. Ulepszony tryb wydajności pojawi się także w pełnej wersji gry.

Pełna wersja Final Fantasy VII Rebirth zadebiutuje 29 lutego 2024 roku. Jest to druga z trzech zapowiedzianych części odświeżonej kultowej gry z pierwszego PlayStation.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.