Pierwsze recenzje Final Fantasy VII Rebirth! Powrót legendy w najlepszym możliwym stylu

Final Fantasy VII Rebirth Oceny

Fani gatunku jRPG z niecierpliwością wyczekiwali końcówki lutego, gdyż właśnie ostatniego dnia miesiąca premierę będzie miał Final Fantasy VII Rebirth. Tytuł, który jest drugą częścią remake’u legendarnej produkcji z 1997 roku, trafił już w ręce dziennikarzy i krytyków, a ci zdążyli już podzielić się swoją opinią. Pierwsze recenzje wskazują, że mamy do czynienia z grą wybitną.

Pierwsze recenzje Final Fantasy VII Rebirth

Final Fantasy VII Rebirth — zwiastun

Pierwsze recenzje Final Fantasy VII Rebirth sugerują, że mamy do czynienia z fenomenalnym tytułem. Opinie na temat gry są przytłaczająco pozytywne, ze średnią wynoszącą 93 zarówno na Metacritic jak i OpenCritic.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przy ocenie gry krytycy bardzo mocno zachwalają emocjonującą i angażującą fabułę oraz świetnie napisane i odegrane postacie. Docenione zostały również liczne zadania poboczne i minigry uatrakcyjniające rozgrywkę. Zmiana, która przypadała krytykom do gustu to nowy system walki, dostosowany do współczesnych standardów.

Co zadziwiające, dziennikarze praktycznie nie mają większych zarzutów względem nowego Final Fantasy. Jedyną rzeczą, która jest odbierana jako minus to delikatnie odstające jakością od całości dwa ostatnie rozdziały gry.

Przykładowe recenzje Final Fantasy VII Rebirth:

  1. GRYOnline – 10/10
  2. Wccftech – 10/10
  3. Games Hub – 5/5
  4. VGC – 5/5
  5. CGMagazine – 10/10
  6. PlayStation Universe – 9,5/10
  7. CD-Action – 9/10
  8. IGN – 9/10
  9. GamesRadar+ – 4,5/5
  10. Eurogamer– 4/5

Final Fantasy VII Rebirth swoją premierę będzie mieć 29 lutego 2024 roku, lecz już teraz można stwierdzić, że jest murowany hit. Patrząc na oceny krytyków, produkcja od studia Square Enix będzie tytułem, dla którego gracze będą chcieli kupić PlayStation 5. Fanom serii Final Fantasy pozostaje już tylko cierpliwie czekać na dzień debiutu gry.

Źródło: Metacritic, OpenCritic

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.