Final Fantasy XIV Dawntrail otrzymało datę premiery. Square Enix prezentuje edycję kolekcjonerską

Final Fantasy XIV Dawntrail

Final Fantasy XIV od niedawna jest już dostępne na konsolach Xbox. Tymczasem wczoraj, 23 marca 2024 roku o godzinie 17:00 polskiego czasu odbył się oficjalny panel poświęcony nadchodzącemu rozszerzeniu do gry o nazwie Dawntrail. Twórcy podczas tego wydarzenia przedstawili dokładną datę premiery dodatku oraz zaprezentowali fizyczną edycję kolekcjonerską dla miłośników marki.

Final Fantasy XIV Dawntrail zadebiutuje latem 2024 roku

Dodatek Dawntrail do Final Fantasy XIV zadebiutuje 2 lipca 2024 roku. Ogromnych rozmiarów rozszerzenie zaoferuje nowości praktycznie w każdym aspekcie gry, łącznie z trybem fabularnym, który rozbudowany zostanie o nową opowieść.

Oprócz daty premiery twórcy zaprezentowali także fizyczne wydanie kolekcjonerskie FFXIV Dawntrail. Edycja ta zawiera kolekcjonerskie pudełko, figurkę oraz dodatkowe gadżety związane z grą, między innymi mapę świata. Preordery na kolekcjonerkę Final Fantasy XIV Dawntrail ruszają 26 marca 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: X (Twitter)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.