Final Fantasy XIV: Stormblood za darmo! Gracze mogą już odebrać prezent od Square Enix

Final Fantasy XIV: Stormblood

Square Enix przygotowało właśnie ciekawy prezent dla wszystkich nowych lub obecnych posiadaczy Final Fantasy XIV. Gracze mogą mianowicie odebrać za darmo dodatek do gry Stormblood. Co więcej, oferta na darmowe DLC kończy się dopiero w maju.

FINAL FANTASY XIV: Stormblood za darmo

Final Fantasy XIV: Stormblood jest sporym rozszerzeniem fabularnym do popularnego MMO od Square Enix. Produkcja została właśnie udostępniona za darmo w wersji na PC, Mac OS oraz PS4/PS5. Gracze zainteresowani ofertą powinni jednak pamiętać, że do uruchomienia dodatku potrzebne jest wcześniejsze posiadanie bądź zakup standardowej edycji Final Fantasy XIV.

Zobacz też: Monitor do 1000 zł – najlepsze modele

Na odebranie Stormblood mamy dosyć dużo czasu, ponieważ akcja promocyjna zakończy się dopiero 8 maja 2023 roku (z zastrzeżeniem, że okres ten może się różnić w zależności od platformy). Producent opublikował też specjalne FAQ dotyczące oferty, które można znaleźć w tym miejscu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.