Final Fantasy XVI z polską wersją językową! Świetne wieści dla rodzimych graczy

Final Fantasy XVI Polska Wersja Językowa

Bez wątpienia Final Fantasy XVI zapowiada się jako jedna z ciekawszych premier, które w 2023 roku trafią na konsole PlayStation. Po szeregu ogólnych informacji i szumnych zapowiedzi na temat tej produkcji pojawiła się świetna informacja dla graczy mieszkających w naszym kraju. Okazuje się bowiem, że produkcja ta otrzyma polską wersję językową!

Final Fantasy XVI będzie pierwszą grą z serii, która otrzyma polską wersję językową

final-fantasy-xvi-steelbook
Final Fantasy XVI — edycja przedpremierowa ze steelbookiem

Najnowsze materiały promocyjne przygotowane przez rodzimego dystrybutora zdradzają, że Final Fantasy XVI będzie pierwszą grą w historii tej serii, która otrzyma polską wersję językową. Te same informacje pojawiły się również w kliku polskich sklepach, które sprzedawać będą ten tytuł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
final-fantasy-xvi-edycja-deluxe
Final Fantasy XVI — edycja Deluxe

Poza tym ruszyły specjalne przedpremierowe zamówienia na Final Fantasy XVI. Ceny tegoż wydania zaczynają się już od 317 zł za sztukę, a jako dodatek oferowany jest specjalny steelbook. Bardziej wymagający gracze mogą zdecydować się na edycję Deluxe, do której dodawana będzie kolekcjonerska mapa. Koszty tego wariantu zaczynają się od 439 zł za egzemplarz.

Przeczytaj też: Kody do The Forest

Dla wielu są to na pewno bardzo dobre wieści, bo będą mogli poznać historię stworzoną przez Square Enix bez żadnych barier językowych. Na koniec przypominamy, że premiera Final Fantasy XVI odbędzie się już 22 czerwca 2023 roku na PlayStation 5.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.