Final Fantasy XVI z polską wersją językową! Świetne wieści dla rodzimych graczy

Final Fantasy XVI Polska Wersja Językowa

Bez wątpienia Final Fantasy XVI zapowiada się jako jedna z ciekawszych premier, które w 2023 roku trafią na konsole PlayStation. Po szeregu ogólnych informacji i szumnych zapowiedzi na temat tej produkcji pojawiła się świetna informacja dla graczy mieszkających w naszym kraju. Okazuje się bowiem, że produkcja ta otrzyma polską wersję językową!

Final Fantasy XVI będzie pierwszą grą z serii, która otrzyma polską wersję językową

final-fantasy-xvi-steelbook
Final Fantasy XVI — edycja przedpremierowa ze steelbookiem

Najnowsze materiały promocyjne przygotowane przez rodzimego dystrybutora zdradzają, że Final Fantasy XVI będzie pierwszą grą w historii tej serii, która otrzyma polską wersję językową. Te same informacje pojawiły się również w kliku polskich sklepach, które sprzedawać będą ten tytuł.

final-fantasy-xvi-edycja-deluxe
Final Fantasy XVI — edycja Deluxe

Poza tym ruszyły specjalne przedpremierowe zamówienia na Final Fantasy XVI. Ceny tegoż wydania zaczynają się już od 317 zł za sztukę, a jako dodatek oferowany jest specjalny steelbook. Bardziej wymagający gracze mogą zdecydować się na edycję Deluxe, do której dodawana będzie kolekcjonerska mapa. Koszty tego wariantu zaczynają się od 439 zł za egzemplarz.

Przeczytaj też: Kody do The Forest

Dla wielu są to na pewno bardzo dobre wieści, bo będą mogli poznać historię stworzoną przez Square Enix bez żadnych barier językowych. Na koniec przypominamy, że premiera Final Fantasy XVI odbędzie się już 22 czerwca 2023 roku na PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z