Studio należące do Sony ma pracować nad 2 nowymi grami! Szykuje się wzmocnienie biblioteki na PlayStation

Sony PlayStation

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, Firesprite ma opracowywać dwie nowe gry. Jedną z nich jest Project Heartbreak, nad którymi pracują podobno znane osobistości. To między innymi twórcy z przeszłością w Rockstarze czy Telltale.

Firesprite ma pracować nad dwoma nowymi grami

Podcast Sacred Symbols

Firesprite zostało zakupione przez Sony w 2021 roku. Od tamtego momentu studio pomagało w stworzeniu Horizon: Call of the Mountain dla PS VR2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tymczasem w ostatnim odcinku podcastu Sacred Symbols dziennikarz Colin Moriarty zdradził nam, że teraz studio opracowuje grę znaną roboczo jako Project Heartbreak. Do zespołu pracującego nad nią mieli także dołączyć Mondo Gulam – poprzednio dyrektor ds. animacji w Rockstarze – oraz Pierre Sheret, który ma na koncie scenariusze dla produkcji Telltale.

Na razie nie wiadomo jednak wiele więcej na temat Project Heartbreak poza tym, że ma on wyróżnić kobietę jako protagonistkę. Ponadto konto Ghulama w serwisie LinkedIn potwierdza, że rzeczywiście jest on teraz członkiem zespołu przygotowującego ten tytuł.

Nieco więcej światła rzucają także oferty pracy w Firesprite. Z nich dowiadujemy się, że studio pracuje teraz na dwoma grami – jedną jest pozycja multiplayer, a druga należy do gatunku horroru.

Ciekawe więc, kiedy doczekamy się pierwszych konkretnych zapowiedzi. Pozostaje mieć nadzieję, że wydarzy się to jeszcze w 2024 roku.

Źródło: PlayStation Universe, Sacred Symbols

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.