Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 trafi na PS5! Konsola Sony doczeka się wydania bez VR

Five Nights at Freddy's: Help Wanted 2

Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 zadebiutowało w grudniu. Gra była przemyślana jako produkt na headsety VR, ale wkrótce się to zmieni. Właśnie zapowiedziano bowiem jej standardowe wydanie na PS5.

Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 – data premiery na PS5

Five Nights at Freddy’s to niespodziewany fenomen, który od lat jest niesamowicie popularny. Poboczna odsłona serii Help Wanted 2 to już druga część podcyklu z minigrami, który został stworzony z myślą o okularach VR.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Do czasu. PlayStation ogłosiło bowiem, że gra doczeka się standardowego wydania na PS5 bez PS VR2. To świetna wiadomość dla fanów całej franczyzy.

Debiut gry zaplanowano na te wakacje. Posiadacze najnowszych konsol Sony będą mogli zagrać w nią już 20 czerwca 2024 roku.

Niestety nie wiemy, czy PC również doczeka się wydania, które będzie można uruchomić bez gogli wirtualnej rzeczywistości. Na razie musimy poczekać na oficjalne komunikaty w tej sprawie.

Źródło: PlayStation

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.