Flintlock: The Siege of Dawn na blisko 10-minutowym gameplayu. Abonenci Xbox Game Pass mają na co czekać

Flintlock: The Siege of Dawn Xbox Game Pass

Pod koniec ubiegłego roku ujawniono przybliżony termin premiery Flintlock: The Siege of Dawn, czyli nowego action-RPG od twórców Ashen. Deweloperzy ze studia A44 Games najwyraźniej postanowili przypomnieć graczom o swojej produkcji. W sieci pojawił się bowiem blisko 10-minutowy gameplay ze wspomnianego tytułu.

Nowy gameplay z Flintlock: The Siege of Dawn przedstawia najważniejsze elementy gry

Flintlock: The Siege of Dawn – gameplay

Powyższy gameplay skupia się w dużej mierze na prezentacji systemu walki. Zgodnie z zapowiedziami w nadchodzącej produkcji twórców Ashen kluczem do zwycięstwa będzie uczenie się ruchów oponentów i wybranie odpowiedniego momentu do wyprowadzenia ataku. Flintlock: The Siege of Dawn czerpie inspiracje z serii Dark Souls, ale sami twórcy określają swoje dzieło mianem „soulslite’a”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Udostępniony przez studio A44 Games gameplay pozwala również przyjrzeć się innym elementom Flintlock: The Siege of Dawn. We wspomnianym materiale deweloperzy opowiadają bowiem m.in. o systemie reputacji, a także zadaniach pobocznych. Trzeba przyznać, że całość zapowiada się całkiem ciekawie i może zainteresować fanów gier z gatunku action-RPG.

Graj jako Nor Vanek, elitarna członkini armii Koalicji, której towarzyszy tajemniczy, lisowaty Enki. Ruszaj do miasta Świt poprzez niebezpieczne lasy, góry i okupowane wioski. Na każdym kroku będzie czekać na ciebie armia umarłych.

– informuje opis gry na Steam.

Na koniec warto przypomnieć, że Flintlock: The Siege of Dawn powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach latem 2024 roku. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu swojej premiery nadchodząca produkcja twórców Ashen trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Źródło: PSU

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.