Cenione polskie studio tworzy nową grę na Unreal Engine 5! Twórcy Shadow Warrior już szukają rąk do pracy

Unreal Engine 5

Flying Wild Hog w ostatnim czasie urósł do miana jednego z czołowych polskich deweloperów. Udanym hitem studia był m.in. Shadow Warrior 3, który zadebiutował w zeszłym roku. Twórcy nie zamierzają jednak na tym poprzestawać i już szukają ludzi do kolejnego projektu, który powstanie na Unreal Engine 5.

Flying Wild Hog pracuje nad nową grą na Unreal Engine 5

Nowa gra Flying Wild Hog ma być ambitnym projektem, który pojawi się na PC i Xboxach Series X|S oraz PS5. Nasi rodacy już rozpoczęli rekrutację w celu pozyskania dodatkowych rąk do pracy nad tym tytułem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z zamieszczonych ofert wiemy też, że produkcja będzie wykorzystywać dostarczony przez Unreal Engine 5 system efektów wizualnych Niagara. Sama gra ma natomiast należeć do gatunku akcji i śledzić losy bohatera z perspektywy trzeciej osoby.

Zobacz też: Dysk SSD – najlepsze modele

Jeżeli chcecie sprawdzić jedno z ostatnich dzieł Flying Wild Hog – Shadow Warrior 3, to tytuł ten jest dostępny w bibliotece Xbox Game Pass. Poza tym deweloperzy wydali w 2022 roku jeszcze dwie inne gry: Trek to Yomi i Evil West.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.