Foamstars niebawem otrzyma nowy sezon rozgrywek. Square Enix prezentuje świeży zwiastun

Foamstars

Foamstars to tytuł od Square Enix, który zadebiutował w lutym 2024 roku i od razu został wrzucony do oferty PS Plus. Od momentu premiery pozycji, twórcy regularnie uzupełniają swoje dzieło nową zawartością. Niebawem w grze zadebiutuje kolejny sezon rozgrywek, do którego niedawno pojawił się zwiastun.

Foamstars otrzyma nowy sezon rozgrywek w kwietniu 2024 roku

Zwiastun nowego sezonu Foamstars

Nowy sezon Foamstars zawierać będzie szereg nowości. Najważniejszą z nich jest nowa grywalna postać, czyli Chloe Noir, która jest stylizowana na stereotypową francuską femme fatale. Dodatkowo produkcja otrzyma nowe tryby zabawy oraz szereg skinów i dodatków związanych z nadchodzącym sezonem. Całość zadebiutuje 12 kwietnia 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Liczba graczy Foamstars mocno zmalała od momentu premiery, jednakże Square Enix się nie poddaje i cały czas wzbogaca swój tytuł o nową zawartość. Najnowszy zwiastun kolejnego sezonu rozgrywek jest tego najlepszym przykładem.

A Wy gracie jeszcze w Foamstars? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.