Popularny menedżer piłkarski i dwie inne gry za darmo przez weekend. Nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Ostatni czerwcowy weekend zbliża się wielkimi krokami, dlatego też Microsoft zaprezentował kolejną ofertę Xbox Free Play Days. Tym razem posiadacze konsol amerykańskiej firmy będą mieli okazję zapoznać się z trzema produkcjami. Zgodnie z przekazanymi informacjami w najbliższych dniach zainteresowani użytkownicy sprawdzą takie tytuły jak Football Manager Console 2023, Conan Exiles oraz Manual Samuel.

Football Manager Console 2023, Conan Exiles i Manual Samuel za darmo w ramach Xbox Free Play Days (22-25 czerwca)

Zwiastun Football Manager 2023

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu mają okazję przetestować kilka wybranych produkcji i nie inaczej jest również tym razem. Subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 25 czerwca, a więc do najbliższej niedzieli.

Przeczytaj też: Najlepsze gry skradankowe

Kup Xbox Series S

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Któraś z produkcji znajduje się w orbicie Waszych zainteresowań? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać w komentarzach, który tytuł zagości w ten weekend na Waszej konsoli.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.