Football Manager zyskał potężnego partnera. Seria z oficjalną licencją Premier League

Football Manager 2023

Football Manager to świetna seria gier o zarządzaniu drużyną piłkarską. Teraz wzbogaciła się o potężnego partnera. Do cyklu trafi bowiem oficjalna licencja Premier League.

Football Manager z oficjalną licencją Premier League

Zwiastun Football Manager

Football Manager to świetna seria, ale jej problemem czasami są kwestie licencyjne. Te nie są aż tak zaawansowane, jak w przypadku nieco bardziej casualowego EA Sports FC 24.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wszystko zmienia się jednak na lepsze. Właśnie ogłoszono bowiem, że Football Manager wzbogaci się o licencję angielskiej Premier League.

Kolejna odsłona cyklu zaprezentuje nam więc pełny, oficjalny branding najlepszej ligi piłkarskiej na świecie. To z całą pewnością świetna wiadomość dla fanów piłkarskich emocji.

Niestety nie wiemy jeszcze zbyt wiele na temat Football Manager 2025. Pozostaje liczyć, że te wakacje przyniosą nam jeszcze więcej pozytywnych informacji na temat tej produkcji.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.