For The King i trzy inne gry do sprawdzenia za darmo w ramach Xbox Free Play Days

For The King

Jeśli nie macie planów na najbliższy weekend, to Microsoft ma dla Was propozycję. Amerykańska firma przedstawiła kolejną ofertę Xbox Free Play Days. Okazuje się, że tym razem posiadacze konsol Xbox będą mieli okazję przetestować aż cztery produkcje. W najbliższych dniach zainteresowani sprawdzą bowiem takie tytuły jak For The King, Golf With Your Friends, Naruto To Boruto: Shinobi Striker i Turbo Golf Racing.

For The King, Golf With Your Friends, Naruto To Boruto: Shinobi Striker i Turbo Golf Racing za darmo w ramach Xbox Free Play Days (4-7 maja)

For The King – zwiastun premierowy

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu mają szansę przetestować kilka wybranych produkcji i podobnie jest także tym razem. Subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 7 maja, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Najlepsze gry z Mario na Nintendo Switch

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Zamierzacie sprawdzić w ten weekend którąś z wymienionych wyżej produkcji? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.