Forever Skies na nowym zwiastunie. Polska gra promowana przez Sony zadebiutuje w 2024 roku

Forever Skies

Forever Skies to polska gra z gatunku survival, którą jakiś czas temu zainteresowało się Sony. Rodzimy tytuł jest wspierany przez japońską korporację, dzięki czemu produkcja pojawi się na PlayStation 5. Jako że Japończycy są zaangażowani w proces produkcji to wersja konsolowa Forever Skies doczekała się nowego zwiastuna.

Forever Skies to polska gra survivalowa osadzona w klimatach Sci-Fi

Zwiastun Forever Skies

Nowy, dynamiczny zwiastun Forever Skies w wydaniu na PS5 przedstawia elementy gameplayu oraz podkreśla zmiany, jakie zajdą w produkcji względem obecnie dostępnej wersji early access na platformie Steam. Tytuł między innymi odczeka się odświeżonego interfejsu, nowych surowców i elementów rozbudowy statku czy przebudowanego inwentarza.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Forever Skies to intrygująca produkcja osadzona w dystopijnych realiach Sci-Fi. Gracze lądują na niezdatnej już do życia planecie Ziemi i mają zadanie na niej przetrwać poprzez budowę bazy i pozyskiwanie elementów niezbędnych do przetrwania. Całość wygląda bardzo klimatycznie, a wersja wczesnego dostępu na platformie Steam cieszy się pozytywnymi opiniami graczy.

Forever Skies opracowywane jest przez wrocławskie studio Far From Home. Tytuł w wersji na PS5 zadebiutuje w 2024 roku.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.