Już pierwsza część Forgive Me Father okazała się ciekawą grą – inaczej nie można nazwać produkcji, która ma ponad półtora tysiąca „bardzo pozytywnych” recenzji na Steamie. Nic więc dziwnego, że polskie studio Byte Barrel pracuje nad jej kontynuacją. Co najważniejsze, druga odsłona cyklu trafi już niebawem do wczesnego dostępu.
Forgive Me Father 2 – data premiery we wczesnym dostępie
W tym roku Halloween pod względem gier będzie niezwykle intrygujące. W październiku dostaniemy bowiem długo wyczekiwanego Alan Wake 2, ale przy tym nie wolno też zapominać o mniejszych, a równie ciekawie zapowiadających się pozycjach.
Jedną z nich jest właśnie Forgive Me Father 2. Chociaż być może horror został w tej grze przesunięty na nieco dalszy plan, inspirowane twórczością Lovecrafta elementy grozy nadal są w niej obecne.
Fanów pisarza na pewno ucieszy więc fakt, że produkcja ta pojawi się we wczesnym dostępie na Steamie, GOG-u i w Epic Game Store już 19 października. Na razie niestety nie wiadomo nic o konsolowych wersjach tytułu, ale PC-towcy mogą jeszcze na dodatek sprawdzić jego demo.
Jeżeli chodzi o samo Forgive Me Father 2, twórcy obiecują nam kontynuację historii księdza z pierwowzoru. Gra opiera się na mrocznej, komiksowej grafice, która wydaje się świetnie pasować do pomysłu odzwierciedlenia nieprzyjemnych światów tworzonych przez samotnika z Providence.
Zobacz też: Laptop gamingowy do 7000 zł
- Sprawdź aktualne ceny Karta Podarunkowa Steam w G2A NASZ WYBÓR
- Sprawdź aktualne ceny Karta Podarunkowa Steam w Instant Gaming Brak prowizji za płatność
- Sprawdź aktualne ceny Karta Podarunkowa Steam w Eneba 3% taniej z kodem XGPPL skopiujPrzejdź do sklepu
- Sprawdź aktualne ceny Karta Podarunkowa Steam w GAMIVO 10% taniej z kodem XGP6 skopiujPrzejdź do sklepu
Poza tym Forgive Me Father 2 jest też ukłonem w stronę klasycznych FPS-ów, które przed laty cieszyły się ogromną popularnością. Doskonale widać to na powyższym zwiastunie, który zapowiada wypełnioną po brzegi wartką akcją przygodę.
Dyskusja na temat wpisu
Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.