Fort Solis na pierwszym gameplayu! Szykuje się kolejny polski hit?

Fort Solis

O Fort Solis zrobiło się głośno przede wszystkim z powodu gwiazdorskiej obsady gry. Pojawią się w niej bowiem takie osobistości, jak Troy Baker, Julia Brown oraz Roger Clank. Niemniej warto rzucić też okiem na gameplay zbliżającej się produkcji, który daje nadzieję na wydanie kolejnego polskiego hitu.

Pierwszy gameplay z Fort Solis

Gameplay z Fort Solis

Gameplay z Fort Solis zwiastuje, że gra będzie taka, jaką ją zapowiadano. Jest więc klimatycznie oraz tajemniczo, jak na thriller w końcu przystało.

Materiał ujawnia same początki rozgrywki, która zostanie podzielona na rozdziały. Bohater dopiero co przybył na opuszczoną kolonię na Marsie i musi dowiedzieć się, gdzie podziała się jej załoga.

Na razie nie poznaliśmy większych szczegółów na temat fabuły gry, ale już teraz można za to wyróżnić jej oprawę graficzną. Stoi ona na niezwykle wysokim poziomie i dobrze wykorzystuje możliwości Unreal Engine 5.

Zobacz też: Gry podobne do Heroes 3

Kup Fort Solis

Przypomnijmy, że Fort Solis pojawi się na rynku 22 sierpnia 2023 roku. Tytuł ten będzie dostępny na PC oraz PS5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.