Fort Solis to nowy horror od Polaków, który zaprowadzi graczy w nieznane

Fort Solis

Podczas Summer Game Fest 2022 przeznaczono trochę czasu warszawskiemu studiu Fallen Leaf, które zaprezentowało Fort Solis – nową grę, która przedstawi losy dwóch bohaterów: Jacka i Jessiki. Ten pierwszy w pewnym momencie postanowił zbadać tajemniczy sygnał S.O.S., a podczas historii natkniemy się na burzę piaskową, która uprzykrzy życie protagoniście, ponieważ nie będzie on miał kontaktu z bazą.

Fort Solis polskim horrorem-niespodzianką na Summer Game Fest 2022

Fort Solis – trailer

Fort Solis prezentuje się bardzo interesująco nie tylko dzięki ciekawym założeniom i dobrze wyglądającym urywkom gameplayu (ukazanych w wyżej podlinkowanym materiale), ale także ze względu na udział znanych twarzy. Polska ekipa nawiązała współpracę nawet z samym Troyem Bakerem, który już wcześniej miał duży udział m.in. w serii The Last of Us.

Na więcej szczegółów musimy poczekać. Fort Solis można natomiast dodać już do listy życzeń na Steamie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z