Fortnite zachęca do zabawy na świeżym zwiastunie. Wystartował nowy sezon rozgrywek

Fortnite

Fortnite nieprzerwanie od 2017 roku jest jedną z najpopularniejszych gier multiplayer na rynku. Nic dziwnego więc, że twórcy sukcesywnie wrzucają do gry nową zawartość. Tym razem Epic Games zaprasza na nowy sezon rozgrywek, który to zaprezentowany został na świeżym zwiastunie.

Nowy sezon Fortnite nawiązuje do postapokaliptycznych pustkowi

Zwiastun Sezonu 3 Rozdziału 5 w Fortnite

Sezon 3 Rozdziału 5 o nazwie Kasacja charakteryzuje się stylem postapo nawiązującym do serii Mad Max. Nie zabraknie więc pustynnych terenów, burz piaskowych i pojazdów kojarzonych z uniwersum znanego z wielkiego ekranu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Powyższe nawiązania do Mad Maxa to nie wszystko, co Fortnite ma w najbliższym sezonie do zaoferowania. Do gry trafią także kostiumy Bractwa Stali z Fallouta, nowe postacie, pojazdy, bronie oraz przedmioty. Fani produkcji Epic Games z pewnością więc będą mieli co robić w kolejnych miesiącach.

Nowy sezon w Fortnite rozpoczął się 24 maja, a więc wszystkie nowości są już dostępne do sprawdzenia. Jak to bywa w przypadku tej gry, potrwa on zapewne około 10 tygodni.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.