Fortnite niebawem doczeka się zmian? Najnowsze przecieki pokazują nowości w hicie od Epic Games

Fortnite

Fortnite to gra, która od lat bije rekordy popularności, szczególnie wśród najmłodszej części graczy. Oczywistym jest więc, że dla Epic Games jest to kura znosząca złote jaja i firma sukcesywnie ulepsza swoją produkcję. Według najnowszych przecieków kolejna aktualizacja do gry może przynieść ciekawą zmianę.

Fortnite doczeka się zmian w interfejsie?

Najnowsze przecieki opublikowane w sieci sugerują, że Fortnite może niebawem doczekać się zmian w interfejsie. Konkretnie chodzi o ekran lobby oraz informacje o graczu, które wyświetlają się nad postacią. Zmiany można zobaczyć w powyższym poście wyciągniętym z serwisu X, który zmieszczony został przez leakera o pseudonimie HYPEX.

Nie jest jasne kiedy powyższa zmiana miałaby wejść w życie. Wstępnie mówi się o 24 maja 2024 roku, czyli o momencie debiutu kolejnego rozdziału w grze. Wtedy to również do pozycji od Epic Games wejdzie odmieniona mapa oraz nowy Battle Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Epic Gamer

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.