Forza Horizon 5: Rally Adventure z kolejnymi szczegółami. Playground Games prezentuje mapę z nowego DLC

Forza Horizon 5: Rally Adventure

W zeszłym tygodniu ujawniono listę samochodów z dodatku Rally Adventure do gry Forza Horizon 5. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianym rozszerzeniem. Tuż przed weekendem deweloperzy ze studia Playground Games zaprezentowali bowiem nową mapę i trasy, które zostaną wprowadzone wraz z nadchodzącym DLC.

REKLAMA

Playground Games zaprezentowało mapę i trasy z Forza Horizon 5: Rally Adventure

That's a lot of rally racing. Think you're up for it? #FH5Rally pic.twitter.com/HkXDCjfQkW

— Forza Horizon (@ForzaHorizon) March 3, 2023

That's a lot of rally racing. Think you're up for it? #FH5Rally pic.twitter.com/HkXDCjfQkW

— Forza Horizon (@ForzaHorizon) March 3, 2023

Opublikowana przez Playground Games grafika zapowiada, że w Forza Horizon 5: Rally Adventure gracze będą mieli okazję zwiedzić spory obszar. Mapa okazuje się również całkiem zróżnicowana. Obok piaszczystych terenów, które mają być jedną z głównych atrakcji nadchodzącego dodatku, w Sierra Nueva dostępne będą również nieco bardziej zielone tereny.

Zgodnie z zapowiedziami cała lokacja będzie składać się z sześciu różnych biomów. Deweloperzy z Playground Games przygotowali m.in. masywne kaniony oraz zalane lasy palmowe. Gracze będą mogli również odwiedzić miasteczko Pueblo Artza oraz okolice opuszczonych kopalni.

Zobacz też: Najlepsze myszki do drag click

Forza Horizon 5: Rally Adventure zadebiutuje już 29 marca na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox. Rozszerzenie zostało wycenione na 89 złotych. Zamierzacie sięgnąć po nowy dodatek do produkcji studia Playground Games? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!