Forza Horizon 5: Rally Adventure z kolejnymi szczegółami. Playground Games prezentuje mapę z nowego DLC

Forza Horizon 5: Rally Adventure

W zeszłym tygodniu ujawniono listę samochodów z dodatku Rally Adventure do gry Forza Horizon 5. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianym rozszerzeniem. Tuż przed weekendem deweloperzy ze studia Playground Games zaprezentowali bowiem nową mapę i trasy, które zostaną wprowadzone wraz z nadchodzącym DLC.

Playground Games zaprezentowało mapę i trasy z Forza Horizon 5: Rally Adventure

Opublikowana przez Playground Games grafika zapowiada, że w Forza Horizon 5: Rally Adventure gracze będą mieli okazję zwiedzić spory obszar. Mapa okazuje się również całkiem zróżnicowana. Obok piaszczystych terenów, które mają być jedną z głównych atrakcji nadchodzącego dodatku, w Sierra Nueva dostępne będą również nieco bardziej zielone tereny.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z zapowiedziami cała lokacja będzie składać się z sześciu różnych biomów. Deweloperzy z Playground Games przygotowali m.in. masywne kaniony oraz zalane lasy palmowe. Gracze będą mogli również odwiedzić miasteczko Pueblo Artza oraz okolice opuszczonych kopalni.

Zobacz też: Najlepsze myszki do drag click

Forza Horizon 5: Rally Adventure zadebiutuje już 29 marca na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox. Rozszerzenie zostało wycenione na 89 złotych. Zamierzacie sięgnąć po nowy dodatek do produkcji studia Playground Games? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.