Forza Horizon 5: Rally Adventure zapowiedziane! Rozszerzenie pojawi się już wkrótce

Forza Horizon 5

Studio Playground Games właśnie zapowiedziało drugie duże rozszerzenie do Forzy Horizon 5. Rally Adventure pojawi się już w marcu i przyniesie ze sobą sporo nowych funkcji. Części z nich można się przyjrzeć na transmisji udostępnianej właśnie na oficjalnym kanale gry w serwisie YouTube.

Forza Horizon 5: Rally Adventure pojawi się już w marcu 2023 roku

Forza Horizon 5: Rally Adventure wniesie do gry sporo nowości – mowa tu bowiem między innymi o nowym trybie kariery. Pozostałe funkcje można zauważyć na trwającym właśnie streamie zapowiadającym rozszerzenie. Część nowości zaprezentowano też w krótkim zwiastunie dołączonym do powyższego tweeta.

Zobacz też: Tablet do rysowania – najlepsze modele

Rozszerzenie Rally Adventure do Forzy Horizon 5 pojawi się już 29 marca 2023 roku. Będzie to już drugi tak duży dodatek do gry po opublikowanym w 2022 roku DLC Hot Wheels.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2268 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.