Forza Horizon 5: Rally Adventure zapowiedziane! Rozszerzenie pojawi się już wkrótce

Forza Horizon 5

Studio Playground Games właśnie zapowiedziało drugie duże rozszerzenie do Forzy Horizon 5. Rally Adventure pojawi się już w marcu i przyniesie ze sobą sporo nowych funkcji. Części z nich można się przyjrzeć na transmisji udostępnianej właśnie na oficjalnym kanale gry w serwisie YouTube.

REKLAMA

Forza Horizon 5: Rally Adventure pojawi się już w marcu 2023 roku

Get your tires muddy. The Forza Horizon 5 Rally Adventure is here. pic.twitter.com/cSQz1AWVYy

— Forza Horizon (@ForzaHorizon) February 23, 2023

Get your tires muddy. The Forza Horizon 5 Rally Adventure is here. pic.twitter.com/cSQz1AWVYy

— Forza Horizon (@ForzaHorizon) February 23, 2023

Forza Horizon 5: Rally Adventure wniesie do gry sporo nowości – mowa tu bowiem między innymi o nowym trybie kariery. Pozostałe funkcje można zauważyć na trwającym właśnie streamie zapowiadającym rozszerzenie. Część nowości zaprezentowano też w krótkim zwiastunie dołączonym do powyższego tweeta.

Zobacz też: Tablet do rysowania – najlepsze modele

Rozszerzenie Rally Adventure do Forzy Horizon 5 pojawi się już 29 marca 2023 roku. Będzie to już drugi tak duży dodatek do gry po opublikowanym w 2022 roku DLC Hot Wheels.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać