Forza Motorsport błyszczy na nowych zwiastunach! Zobaczcie prezentacje kolejnych tras

Forza Motorsport

Kilka dni temu twórcy Forza Motorsport zaprezentowali kolejny słynny tor wyścigowy, który pojawi się we wspomnianej produkcji. Okazuje się jednak, że to nie koniec materiałów promocyjnych przygotowanych przez ekipę Turn 10 Studios. Do sieci trafiły bowiem dwa nowe zwiastuny prezentujące dwie trasy położone w Stanach Zjednoczonych.

Do sieci trafiły dwa nowe zwiastuny gry Forza Motorsport. Twórcy prezentują kolejne trasy

Forza Motorsport – zwiastun prezentujący tor Homestead-Miami Speedway

Powyższy zwiastun skupia się na prezentacji toru Homestead-Miami Speedway, który – jak wskazuje sama nazwa – położony jest w miejscowości Homestead na Florydzie. W rzeczywistości na wspomnianej trasie odbywają się m.in. zawody NASCAR. Już w przyszłym miesiącu rzeczony obiekt odwiedzą również gracze Forza Motorsport.

Drugi opublikowany przez Turn 10 Studios zwiastun – który znajdziecie poniżej – pokazuje natomiast położony w stanie Nowy Jork tor Watkins Glen International. W latach 1961-1980 gościli na nim kierowcy Formuły 1. Rozgrywano jednak na nim również wiele amerykańskich serii wyścigowych. Poniższy materiał pozwala sprawdzić, jak trasa prezentuje się w Forza Motorsport.

Forza Motorsport – zwiastun prezentujący tor Watkins Glen International

Zobacz też: Najlepszy telefon do 400 zł

Kup Forza Motorsport

Forza Motorsport zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 10 października 2023 roku, a więc za nieco ponad miesiąc. Warto pamiętać, że nadchodząca produkcja Turn 10 Studios w dniu swojej premiery trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.