Niezwykle wyczekiwany exclusive Xboxa debiutuje w Xbox Game Pass! Forza Motorsport od dziś w usłudze

Forza Motorsport Xbox Game Pass

Kilka dni temu Microsoft ujawnił pierwsze gry w Xbox Game Pass na październik 2023. W międzyczasie do subskrypcji trafiło już kilka nowości, natomiast dzisiaj w abonamencie debiutuje prawdopodobnie największa premiera tego miesiąca. Panie i Panowie, powitajmy w usłudze Amerykanów najnowszą Forzę Motorsport!

Premiera Forza Motorsport w Xbox Game Pass

Zwiastun Forza Motorsport

Forza Motorsport to gra wyścigowa od Turn 10 Studios, będąca niezwykle wyczekiwanym exclusivem Xboxa. Fabuły samej w sobie tutaj nie uświadczymy (no dobra, uświadczymy, ale gra ona ostatnie skrzypce), a motywem przewodnim zabawy jest nic innego jak branie udziału w wyścigach. Podczas rozgrywki będziemy też jeszcze m.in. wykonywać przeróżne wyzwania i zdobywać nowe pojazdy.

Przeczytaj też: Jaki monitor do gier kupić? Najlepsze modele

Forza Motorsport ma dzisiaj swoją premierę i zgodnie z zapowiedzią od razu wylądowała w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Będzie grane? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.