Emulator PS4 na PC uruchamia już ponad 100 gier. Bloodborne też, ale do płynnej rozgrywki jeszcze daleko

PS4 Slim

Emulacja PS4 na PC nadal postępuje. Jest kilka projektów, które są rozwijane przez fanów. Jeden z nich to fpPS4, który jest już w stanie uruchomić ponad 100 gier.

fpPS4 – emulator na PC, który może już uruchomić 144 gry

ps4
PS4

Emulacja PS4 to kwestia, która jest dosyć trudna w zastosowaniu. Niemniej fani nie poprzestają na tym, aby kiedyś w końcu była możliwa.

Dobrym tego przykładem jest emulator fpPS4. Jego najnowsza wersja może już uruchomić 144 gry, z czego 108 jest grywalnych.

Co więcej, oprogramowanie jest nawet w stanie włączyć Bloodborne. Problem w tym, że w grę nie da się jeszcze grać. Obecnie możemy bowiem liczyć na zaledwie 1 FPS i to wyłącznie w menu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nadal jednak wygląda na to, że prace nad programem postępują. Warto wspomnieć, że to niejedyny tego typu projekt, bo nad swoim emulatorem pracują też twórcy uznanego RPCS3, który jest już w stanie umożliwić nam płynną rozgrywkę w wiele hitów z PS3 na PC.

Niemniej jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie, nim podobnie będzie z większością interesujących tytułów z PS4. Pozostaje więc trzymać kciuki, aby rzeczywiście było to możliwe.

Źródło: DSOG

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.