Pierwszy zwiastun Franko 2! Skinny & Franko: Fists of Violence w akcji

Skinny & Franko: Fists Of Violence

Minęło wiele lat od pierwszej zapowiedzi Franko 2. Przez długi czas o grze było bardzo cicho, jednak dziś w końcu otrzymaliśmy jej pełnoprawny zwiastun. Co prawda mówimy o Franko 2, ale w istocie twórcy zdecydowali się na inny tytuł – Skinny & Franko: Fists of Violence.

REKLAMA

Zwiastun Franko 2 pokazuje rozgrywkę

Zwiastun Skinny & Franko: Fists of Violence

Skinny & Franko: Fists of Violence to kolejna odsłona chodzonej bijatyki szczególnie popularnej w naszym kraju. Za produkcję odpowiada niezależne polskie studio Blue Sunset Games, które wreszcie zdecydowało się podzielić z nami pierwszym zwiastunem Franko 2. Na materiale widzimy fragmenty z rozgrywki, a także możemy posłuchać polskiego dubbingu, który wypada tu całkiem nieźle.

Przeczytaj też: Czy gry z PS4 działają na PS5

W grze ponownie obejmiemy kontrolę nad tytułowym Franko, który wraca do Polski, aby uratować swojego znajomego. Podczas zabawy przemierzymy 8 ręcznie rysowanych lokacji, okładając po drodze wielu przeciwników, wykorzystując do tego obszerny arsenał broni. Okraszoną mocnym humorem kampanię będzie można przejść samotnie lub w coopie.

Premiera Skinny & Franko: Fists of Violence została zaplanowana na jesień 2022 roku, ale dokładnej daty niestety nie poznaliśmy. Wiemy tylko, że gra trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!