Frostpunk 2 trafi do Xbox Game Pass na premierę! To owoc współpracy polskiego studia z Microsoftem

Frostpunk 2 Xbox Game Pass

Frostpunk 2 to bez wątpienia jedna z najciekawszych polskich premier 2024 roku. Dziś jej producenci poinformowali, że wzmocni ona usługę Xbox Game Pass. Całość jest efektem współpracy polskiego studia z Microsoftem.

Frostpunk 2 w Xbox Game Pass w 2024 roku

Zwiastun Frostpunka 2

Dziś na kanale 11 bit studios na YouTube pojawił się zwiastun Frostpunka 2. Co ciekawe na jego końcu wspomniano, że gra trafi do Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto wspomnieć, że najpierw ukaże się wersja produkcji na komputery. Oznacza to, że trafi ona do PC Game Pass i PC-towego Xbox Game Pass Ultimate już w pierwszej połowie 2024 roku.

Frostpunk 2 będzie dostępny także na Xboxach Series X|S i w konsolowym Xbox Game Pass. W tym przypadku konsolowcy będą musieli jednak poczekać trochę dłużej, bo premiera gry na pozostałych platformach jest planowana na nieco bardziej odległy termin.

Na koniec przypomnijmy, że gra zostanie wydana także na konsoli Sony. Frostpunk 2 trafi więc na PS5 w tym samym terminie, co na Xboxy Series X|S.

Źródło: YouTube / 11 bit studios

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.