Xbox Game Pass z kolejną grą na maj 2024! To coś dla fanów sci-fi

Xbox Game Pass

Pod koniec kwietnia poznaliśmy pierwszą część gier w Xbox Game Pass na maj 2024, ale to nie koniec niespodzianek. Właśnie dowiedzieliśmy się bowiem, że ofertę wzmocni kolejna produkcja. Odnajdą się w niej fani strategii oraz sci-fi.

Galacticare trafi do Xbox Game Pass

Zwiastun Galacticare

Galacticare to gra strategiczna, w której obejmujemy stery nad szpitalem. I to nie nad byle jakim szpitalem, bo znajdującym się w kosmosie.

Produkcja ta trafi na PC, PS5 i Xboxy Series X|S. Dowiedzieliśmy się również, że wzmocni ofertę Xbox Game Pass.

Gra znajdzie się w usłudze już niedługo, bo 23 maja 2024 roku. Oznacza to, że abonament Microsoftu wzbogaci się o kolejną premierową produkcję.

To na pewno miły dodatek do większych premier Xboxa. Już teraz dzięki majowej ofercie możemy zagrać w Tomb Raider: Definitive Edition czy Kona II: Brume, a ponadto przed nami jeszcze zapowiedź drugiej części gier oraz debiut długo wyczekiwanego Hellblade 2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: TrueAchievements

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.