Dwa światy, strach i sowieci — gameplay z Unholy, czyli polskiego horroru

Unholy

Unholy to nadchodząca gra w klimatach horroru, za którą odpowiada polskie studio Duality Games. W produkcji nie zabraknie elementów grozy, zjawisk paranormalnych, czy klimatu nawiązującego do czasów postsowieckich. W sieci ukazał się interesujący gameplay.

Gameplay z polskiego Unholy

Gameplay z Unholy

Dla niektórych sam element postsowieckości jest już wystarczająco przerażający, a to przecież nie wszystko, co zaoferuje graczom Unholy. Gra autorstwa Duality Games została zapowiedziana jeszcze w 2018 roku, natomiast dopiero teraz do sieci trafił dość spory gameplay. Mowa tutaj o wideo prezentującym 16 minut z rozgrywki. Trzeba przyznać, że jest się czego bać — i nie chodzi tu wcale o jakość finalnego produktu.

Zobacz też: Kamera do streamowania

Unholy zabierze graczy do mrocznego świata gdzieś w Europie Wschodniej, gdzie króluje ponury klimat minionej epoki. Nie zabraknie architektonicznego brutalizmu, czy palety barw bogatej w różne odcienie szarości. Nie zabraknie również bardziej mrocznej i tajemniczej strony — mowa o alternatywnej rzeczywistości. Premiera Unholy została zaplanowana na 2023 rok. Gra ukaże się na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!