Oto gry w Games with Gold na grudzień 2021

The Escapist 2

Listopad powoli dobiega końca, więc nikogo nie powinien przesadnie zaskoczyć fakt, że właśnie poznaliśmy gry w Games with Gold na grudzień 2021. Subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate już wkrótce będą mogli pobrać cztery pozycje, w tym The Escapist 2 i Tropico 5 – Penultimate Edition. Jak zwykle jedni się ucieszą, a inni niekoniecznie.

REKLAMA

Games with Gold – grudzień 2021. Poznaliśmy listę gier

Games with Gold grudzień 2021 gry
Gry w Games with Gold na grudzień 2021

Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc nie marnujmy czasu i skupmy się właśnie na nich. Bez przedłużania, w grudniu w ramach wspomnianej oferty pobierzemy poniższe produkcje:

 1. The Escapists 2 (w dniach 1 – 31 grudnia)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 2. Tropico 5 – Penultimate Edition (w dniach 16 grudnia – 15 stycznia)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 3. Orcs Must Die! (w dniach 1 – 15 grudnia)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
 4. Insanely Twisted Shadow Planet (w dniach 16 – 31 grudnia)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Orcs Must Die! i Insanely Twisted Shadow Planet wydano również na Xboxa 360, a to oznacza, że po dopisaniu tych gier do swojego konta będzie można w nie grać o każdej porze dnia i nocy, czyli nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Pozostałe produkcje ogramy tylko z aktywnym abonamentem.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!