Oto gry w Games with Gold na lipiec 2022

Torchlight

Mamy już końcówkę czerwca, dlatego nic dziwnego, że właśnie poznaliśmy gry w Games with Gold na lipiec 2022. W przyszłym miesiącu subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate jak zwykle pobiorą 4 gry za darmo. Jedni będą zadowoleni, a inni wręcz przeciwnie — standard.

Games with Gold, lipiec 2022. Pełna lista gier

Gry w Games with Gold na lipiec 2022

Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate. Darujmy sobie jednak lanie wody i przejdźmy do konkretów. Lipcowa oferta prezentuje się następująco:

 1. Beasts of Maravilla Island (w dniach 1 – 31 lipca)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 2. Relicta (w dniach 16 lipca – 15 sierpnia)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 3. Thrillville: OTR (w dniach 1 – 15 lipca)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
 4. Torchlight (w dniach 16 – 31 lipca)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Dyski do Xbox Series S

Gry Thrillville: OTR oraz Torchlight wyszły także na Xboxa 360, a to oznacza, że po dopisaniu ich do swojego konta, będziemy mogli uruchamiać je już zawsze, nawet bez aktywnej subskrypcji. W przypadku pozostałych tytułów z Games with Gold na lipiec 2022 bez XLG albo XGPU niestety się nie obejdzie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.