Pierwsza gra z Games with Gold na lipiec 2023 już dostępna. Pobierz polski hit i nie przegap okazji!

Games with Gold Darkwood

Wczoraj Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na lipiec 2023. Natomiast dzisiaj abonenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą już pobierać pierwszą produkcję z oferty na przyszły miesiąc. Warto to zrobić za pamięci, tym bardziej że Amerykanie oferują za darmo świetny tytuł od polskiego dewelopera.

Darkwood za darmo w ramach Games with Gold na lipiec 2023

Zwiastun Darkwood z elementami rozgrywki

Games with Gold zapewnia co miesiąc darmowe gry abonentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Mimo że pierwsza produkcja z lipcowej oferty miała zostać udostępniona graczom dopiero jutro, to w istocie można ją pobierać od dzisiaj. Darkwood w ramach GwG pozostaje dostępne bezpłatnie do 31 lipca.

Przeczytaj też: Co to jest eGPU do laptopa i czy warto je kupić?

Kup Xbox Series S

Darkwood to niezwykle wysoko oceniana gra od polskiego studia Acid Wizard. Rozgrywka toczy się w generowanym proceduralnie świecie, a zadaniem gracza jest przetrwanie w pełnym niebezpieczeństw lesie. Zamierzacie dać szansę tej produkcji? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.