Dwie pierwsze gry z listopadowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Moving Out

Przedwczoraj Microsoft ujawnił oficjalną listę gier w Games with Gold na listopad 2021. Tak się składa, że dwie z czterech pozycji są już dostępne do pobrania dla wszystkich subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Zainteresowanym graczom nie pozostaje nic innego, jak rozpoczynać instalację.

REKLAMA

Moving Out i Rocket Knight za darmo w ramach listopadowego Games with Gold

Zwiastun Rocket Knight

Jak powszechnie wiadomo (lub też nie), Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier przeznaczona dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Tak się składa, że od dziś w ramach listopadowej oferty wszyscy subskrybenci mogą już pobierać Moving Out i Rocket Knight. Pierwsza pozycja pozostaje darmowa do 30 listopada, a druga do 15 grudnia.

  1. Pobierz Moving Out ze sklepu Xbox
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Rocket Knight ze sklepu Xbox
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

W Moving Out można grać tylko z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, natomiast Rocket Knight ukazało się również na Xboxie 360, a to oznacza, że po dopisaniu gry do swojego konta Microsoft zostanie ona z nami na zawsze. Mówiąc prościej: do jej uruchamiania nigdy nie będzie potrzebny żaden abonament.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!