Gry w Games with Gold na listopad 2022 ujawnione! Dostaniemy 2 niezłe tytuły

Games with Gold

Październik dobiega końca, dlatego nic dziwnego, że Microsoft właśnie ujawnił gry w Games with Gold na listopad 2022. Tym razem abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate pobiorą dwie darmowe produkcje. Jak to zwykle bywa – jedni się ucieszą, a inni wręcz przeciwnie.

REKLAMA

Gry w Games with Gold na listopad 2022

Games with Gold listopad 2022 gry
Gry w Games with Gold na listopad 2022

Games with Gold to nic innego jak comiesięczna porcja bezpłatnych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Jak już ustaliliśmy, w listopadzie 2022 gracze odbiorą dwie pozycje. Ich lista wygląda następująco:

  1. Praetorians – HD Remaster (w dniach 1 – 30 listopada)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Dead End Job (w dniach 16 listopada – 15 grudnia)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Najlepsze gry RPG

Trzeba przyznać, że listopadowa oferta Games with Gold prezentuje się całkiem nieźle – oczywiście szału nie ma, ale jest po prostu przyzwoicie. Będzie grane, czy to nie Wasze klimaty? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!