Poznaliśmy gry w Games with Gold na luty 2022

Broken Sword 5: The Serpent’s Curse

Styczeń powoli dobiega końca, więc nic dziwnego, że od kilku dni wiele osób z niecierpliwością wyczekuje oficjalnej listy gier w ofercie Games with Gold na luty 2022. Tak się dobrze składa, że Microsoft właśnie odkrył wszystkie karty i poinformował, jakie produkcje bez dodatkowych opłat odpalą w przyszłym miesiącu subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Jak zwykle jedni się ucieszą, a inni niekoniecznie.

REKLAMA

Gry w Games with Gold na luty 2022

Games with Gold luty 2022 gry
Gry w Games with Gold na luty 2022

Games with Gold jest comiesięczną porcją darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate. Nie da się jednak ukryć, że wszyscy jesteśmy tu po konkrety, więc szanujmy swój czas i skupmy się właśnie na nich. Bez przedłużania, w lutym 2022 roku w ramach tytułowej oferty zagramy w następujące produkcje:

 1. Broken Sword 5: The Serpent’s Curse (w dniach 1 – 28 lutego)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 2. Aerial_Knight’s Never Yield (w dniach 16 lutego – 15 marca)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 3. Hydrophobia (w dniach 1 – 15 lutego)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
 4. Band of Bugs (w dniach 16 – 28 lutego)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Gry Hydrophobia i Band of Bugs zadebiutowały również na Xboxie 360, więc wystarczy dopisać je do swojego konta, a będzie można w nie grać o każdej porze dnia i nocy, czyli także po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox game Pass Ultimate. Jeśli jednak chodzi o pozostałe produkcje z oferty Games with Gold na luty 2022, to niestety bez któregoś z wymienionych abonamentów się nie obejdzie.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!